| Raluciii_3242 a întrebat:

Am intrat in depresie.straight face Fostul prieten (care inca ma place) e cu alta fata si nu prea vrea sa ne impacam. Acea fata e fff timida si nu arata in public ca sunt impreuna. Am inceput sa ma tai in jurul venelorcrying Nu mai pot il IUBESC ENORM...crying Cum ma pot impaca cu el?crying

Răspuns Câştigător
| HappyUserUnknown a răspuns:

Daca inca te place, ar trebui sa se desparta de ea, si tu ar trebui sa nu-ti mai tai venele, n-are rost. A...si daca ai un prieten sau o prietena, trebuie sa arati in public asta? Nu neaparat, nu ne facem prieteni ca sa ne laudam cu ei. Spune-i ca daca inca tine la tine cu adevarat, sa se desparta de fata aia. Daca nu vrea, inseamna ca nu mai tine la tine. Si nu te mai rani singura, sunt o groaza de baieti in lumea asta, mai mult sau mai putini buni, asa ca ai de unde sa alegi happy. Si eu am placut mult, mult pe cineva timp de 2 ani, si acum nu mai stiu absolut nimic de el, e ca si cum ar fi mort. Dar ma automutilez? Nu, n-are rost. Daca ceva iti e menit, se va intoarce la tine. Baftasi daca simti vreodata nevoie sa vb cu cineva, da-mi mesaj privat! happy

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Daca te tai nu rezolvi nimic. Vorbeste cu el.Esti sigura ca te place sau e doar o impresie?

| Gabica a răspuns:

Incearca sa nu mai suferi atata oentru el, nu te merita si daca el chiar te place, te iubeste si tine la tine se va intoarce pentru ca nu se va simti fericit alaturi de o fata pe care nu o iubeste sau daca o iubeste nu o iubeste la fel de mult ca pe tine.

| Raluciii_3242 explică:

Stiu ca ink tine la mine ff mult.a spus asta tuturor...

| LaYz a răspuns:

HayD ca de'a acum exagerezi... dai In Sf... Daca ai intrat in depresie dua mine stii macar cei aia?