| SwagSwag a întrebat:

Am "legat" messul cu facebook-ul si nu stiu ce trebuie sa fac ca sa nu mai fie "legat"? +FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| PornoxxlSelect a răspuns:

MODIFICARI CARE TREBUIE FACUTE IN FACEBOOK:
1)In partea dreapta a pagini facebook, avem o sagetica klik pe ea.
2)Alegeti Setari de confidentialitate.
3)Alegeti Aplicaţii şi pagini web. Schimbati setarile.
4)Alegeti Aplicatii pe care le folosesti alege sterge aplicatiile nedorite.
Stergeti toate aplicatiile care nu le folositi.
IN SPECIAL "You Tube Premium"

MODIFICARI CARE TREBUIE FACUTE IN Google Chrome:
Intra la Tools > Extensions si acolo ai sa gasesti un buton remove in dreptul "You Tube Premium"

MODIFICARI CARE TREBUIE FACUTE IN MOZILLA FIREFOX
Intra la Tools(Unelte) > Addons(Suplimente) > Extensions(Extensii) si dai remove(Elimina) la addonul "youtube premium"

Da un restart la browser si intra pe Facebook. Succes!

Daca considerati ca v-am fost de un real ajutor, dati un like acestui articol.

Super magie cu un hamburgher.Maninca un hamburgher adevarat dintr-un afis
http://banc-bula.blogspot.com/2012/02/magie-super-magie-cu-hamburgher.html