| TheGirlInBlack a întrebat:

Am lipsit si eu o zi, sau doua de pe site, si cand am intrat am gasit peste 60 de notificari, toate fiind intrebari, si aproape toate sunt puse doar de 3 utilizatori. Puteti ghici care sunt acesti utilizatori?

16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intrebari la adresa ta? Sau intrebarile obisnuite de pe site?

| TheGirlInBlack explică (pentru darrio2007):

Intrebari obisnuite de pe site. La adresa mea nu aveau cum sa fie, ca nu prea ma cunoaste nimeni pe aici, ca am contul facut de putin timp.

| Mayhem666 a răspuns:

Eu sigur am fost unul din cei 3, si la fel si chiftelutacrocanta laughing

| TheGirlInBlack explică (pentru Mayhem666):

Da, ai fost si tu si chifteluta, si a mai fost si cineva numit Cruce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chifteluta, cruce si anime?laughing

| TheGirlInBlack explică (pentru anonim_4396):

Da, si exact in ordinea asta parca. Cum de ai stiut? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am puteri paranormale sau stiu ca ei pun multe intrebari, posibil ambele variante thinking De ce nu dezactivezi notificaril pentru intrebari?laughing

| TheGirlInBlack explică (pentru anonim_4396):

Pai sunt noua pe aici, si nu stiu cum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheGirlInBlack):

Dai pe numele tau acolo in dreapta sus - > setari cont - > dai pana jos si penultima chestie e pentru notificarile de pe site, o debifezi si salvezi.

| TheGirlInBlack explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult!

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheGirlInBlack):

N-ai pentru ce :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chifteluta si eu, nu?

| TheGirlInBlack explică (pentru anonim_4396):

Da, dar si AnimeLover95 a mai fost. Dar chifteluta a pus cele mai multe, apoi ai fost tu, iar pe ultimul loc, a fost AnimeLover.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheGirlInBlack):

Asta patesc si eu daca lipsesc o zi laughing

| TheGirlInBlack explică (pentru anonim_4396):

Iti dai seama daca lipsesc o saptamana, ce o sa fie? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TheGirlInBlack):

Inainte aveam alt cont dar aveam niste raspunsuri vai de capul meu, ca eram mai mic cand am facut contul, in 2013
Am intrat acum pe el si aveam cateva sute de notificari