| Mariaioana82819 a întrebat:

Am luat 7, 60 la română la examenul de bacalaureat, dar am făcut doar două subiecte deoarece am pierdut din timp scriind prima data eseul pe ciornă apoi am realizat că nu l-am uitat, aș vrea să știu dacă e bine cat de cât având în vedere că am făcut doar cele două subiecte.
Dau funda

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Nu știu cum ai luat 7, 60 dacă ai făcut doar 2 subiecte și nici alea 100% bine probabil.
Nu sunt 3 puncte pe subiect și unul din oficiu?

| Mariaioana82819 explică (pentru LoveSleep):

De unde știi tu că nu le am făcut 100% bine? laughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Examenul de bacalaureat nu a avut loc în anul 2021.

| Amali23a a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai ma ca se referea la simulare

| Amali23a a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am facut toate subiectele si am incercat sa scriu tot dara am sarit peste lucruri importante, eu am luat 7, 40.

Mi se pare deatul de acceptabil, se poate si mai bine. Dar si asa e bine

| Mariaioana82819 explică (pentru anonim_4396):

Anul trecut a avut loc laughing))

| rapandula a răspuns:

Alta fata care va lua 10 la BACALAUREAT...