| Annd_Andrei_1996 a întrebat:

Am nevoie de ajutor, placa mea de baza se numeste Intel(r) graphics chip acclerated vga bios si este de 32 mb, imi arata la dedicated,system, shared system memory n/a. m-am uitat la tutoriale pe youtube, am incercat cu diverse programe ma-config, 3DPC, si imi aparea ceva de la placa video.le instalam si tot asa imi aparea, credeti ca ma puteti ajuta?
mersi!

1 răspuns:
| StalkerSoul a răspuns:

Http://www.driverupdate.net/

Fa update la toate driverele de pe site-u ala. (descarca programu)