| 4d3l1n a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Sa va explic:Eu am instalat placa audio. Apoi am instalat placa video.Si inainte sa instalez cea de video imi mergea sunetul. Dupa ce am instalat-o(cea video)am observat ca nu mai am sunet. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Daca ai windows 7 du-te la stegulet apri centro operativo apoi rizolutione dei problemi si la hardware e soni ultima linie de jos unde scrie risolvere i problemi relatibi alla riproduzione audio si ai dai next next si o sa mearga. Daca ai alt sistem de operare atunci dezinstaleaza draivaru dai restart si instaleazal din nou. Am windowsu in italiana dar o sa iti dai tu seama.