| djokovici a întrebat:

Deci sunetul nu mai imi merge de o saptamana.Boxele sunt bagate bine, totul e ok, placa audio nu e arsa si nu mergea sunetul si m-am gandit sa instalez alt driver.Am instalat altu si acum vreau sa stiu cum imi pot gasi driverul vechi si daca aveti idei cum sa pot sa imi recapat sunetul sa ascult niste melodii.

3 răspunsuri:
| Walhalla a răspuns:

Poi cel mai bine ar fi sa te uiti in control panel daca iti recunoaste sunetul sau in device manager sa vezi daca iti recunoaste placa suntehappyStima!

| djokovici explică (pentru Walhalla):

Mi-o recunoaste.Alta idee mai ai?

| Walhalla a răspuns (pentru djokovici):

Reinstaleaza windowsul..Io am un xp service pack 2 build care nu cere serie si instaleaza automat driverele video si audio asa ca nu am probleme din punctul asta de vedere. Daca ai instalat alt driver fara sa il dezinstalezi pe cel vechi, nu ai facut nimic.Cel mai bine zic eu sa reinstalezi win.