| BiancaDenisa a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru! cati litri de motorina se consuma de la Arad la Timisoara (dus-intors) am nevoie de un raspuns URGENT! Multumesc!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Difera consumul de la masina la masina!
De altfel difera consumul de la motorizare la motorizare de la stilul de mers (mai sport) de la viteza, conditiile de trafic...etc

Pana la Timisoara sunt 63 de km. Daca o masina consuma 10 l la 100 km atunci ai un consum de 6 litri de motorina pana la Timisoara.

| BiancaDenisa explică (pentru neluL):

Daca am socoti un pret ar insemna in jur de 60 de lei? happy

| neluL a răspuns (pentru BiancaDenisa):

Exact! (dus / intors)