| Ioana_Iona_1999 a întrebat:

Am nevoie de o gama diversa de complimente:
1.complimente pentru parinti
2.complimente pentru elevi
3.complimente pentru profesori

am nevoie de exemple..stie cineva?
Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ma simt fericita sa va am pe voi ca parinti!
Mereu ma rasfatati chiar daca nu as merita, va multumesc si va apreciez!
Va multumesc ca imi sunteti mereu alaturi!
Ce parinti devotati sunteti!
Totul din viata mea va datorez voua si educatiei oferite de voi!

2. Pt fete :
Ce frumos iti sta parul!
Ce inel/lantisor/ceas/bratara frumoasa!
Ce asortata esti!
Ce frumos te-ai machiat astazi!
Ce unghii interesante ai? Tu ti le-ai decorat?
etc
Pt baieti:
Aici mai greu, din moment ce nu sunt baiat big grin
ai putea, de exemplu, hmm, "Ce ghiozdan interesant ai! De unde il ai?"
Si pentru colegi, in general : Ce bine ca va am pe voi/ma pot baza pe voi/ imi sunteti alaturi!

3. Cu d-voastra inteleg foarte bine lectia/lectiile
As vrea ca mereu d-voastra sa ne predati fizica, etc(< respectiva materie)

Daca mai imi vin ceva idei, iti mai scriu.

1 răspuns:
| Bubiano a răspuns:

1. Sunte-ti niste parinti minunati!
2.Nu stiu unde o sa mai gasesc asa colegi ca si voi puppy dog eyes
3. Daca nu o sa va avem profesor/profesoara pana la sfarsitul scolii, o sa incep sa detest scoala sad Sper ca asta cautai big grin funda puppy dog eyes?