| goth123 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi. Odata am intrat pe un joc, era un cont nou, dar pe acel server erau toti prietenii mei de pe contul vechi (nu vorbeam cu nimeni, doar ii aveam la prieteni). Asta m-a speriat, mai ales ca eu eram deja speriata si am incercat sa vorbesc cu unul dintre ei. Tot ce mi-a spus a fost "ce se aude?" DE MAI MULTE ORI si s-a deconectat. Apoi le-am dat tuturor cerere și am iesit de pe acel server. Am intrat pe alt server si acolo nimeni nu vorbea, deși erau peste 30 de persoane. Tot ce voiam era sa ma liniștesc, dar parca orice făceam ma speria mai tare. Mi-am dat seama ca e ceva ciudat la mijloc. De fapt, stiam ca ceva e ciudat cu vreo doua saptamani inainte de întâmplarea asta. Sa nu credeți ca e singura întâmplare. Poate daca nu imi dădeam seama, nu se mai întâmplau toate astea. Simt ca o sa cedez, faptul ca nu pot mai pot simti nimic pozitiv (alta întâmplare ciudata) ma tot face sa ma gandesc la faptul ca sunt in iad. As vrea sa ma gandesc la altceva, DAR NU IMI PLACE NIMIC, asta e problema, nici macar sa dorm. NIMIC care îmi creează si cea mai mica placere, nici macar sa casc sau sa stranut.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A spus "ce se aude" sa testeze microfonul, iar faza ca pe contul nou ai avut prietenii de la contul vechi -> e de la setari, ti s-au transferat datelee vechi la contul nou

| UnDiavol a răspuns:

Eu am ras te tot ce săi pățit tu ))))

| goth123 explică (pentru UnDiavol):

Nu ești real. Sunt în iad.

| UnDiavol a răspuns (pentru goth123):

Ce iseamna nu avem plastic frate?

| UnDiavol a răspuns (pentru UnDiavol):

Stai ca am loat Orazna ))) nu ai de unde sa stii nu sti problem scuze

| goth123 explică (pentru UnDiavol):

Nu inteleg ce vrei sa spui

| UnDiavol a răspuns (pentru goth123):

Am plecat ma să-mi fac buelntiul frate și ma tort amâna ma ăștia am nervi ieși afara sa iau aer sa ascult muzica revin mai încolo am nervi mari cum dreacu ma am totul mutație și actele totul in regula și vi și îmi zici avem probleme la București ca nu avem plastic trebuie sa Mai fac și vaciunil acum astra zeneca săpmanta asta altfel nu pot trece granița ieso afara trebuie sa iau aer Sama calmez

| goth123 explică (pentru UnDiavol):

Invata sa scrii

| UnDiavol a răspuns (pentru goth123):

Știu ca am probleme cu scrisul nu știu sama exprim bine românește nici gramatica când sunt nervos scriu și mai rău