| goth123 a întrebat:

Oamenii spun că nu sunt în iad, dar această experiență (și multe altele) continuă să apară în capul meu de fiecare dată când ei spun asta.
Am intrat într-un joc și mi-am făcut un cont nou, am intrat pe un server și nimeni nu vorbea, deși erau peste 30 de persoane (este un joc de rol). M-am speriat, am încercat să vorbesc cu cineva și tot ce au spus a fost „ce se aude?" și au continuat să repete asta și apoi s-au deconectat și am început să plâng de teamă. Am intrat în altul și din nou nimeni nu vorbea. apoi într-o zi am încercat să joc jocul și m-a deconectat și, din păcate, nu-mi amintesc numele de utilizator și nu mi-am conectat e-mailul. în loc să explice acest lucru, oamenii spun că acesta a fost doar un vis care îl face și mai înfricoșător, deoarece știu că s-a întâmplat

10 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Ce a ajuns si trollingul asta...mai toti il incearca, putini reusesc. Renuntati la sportul asta, nu-l practicati bine

| goth123 explică (pentru Drimmero):

Vai ce m-ai enervat. Daca cineva are o experienta mai ciudata inseamna ca face troll? Doamne ce oameni. Cu cât cunosc mai bine oamenii cu atât iubesc mai mult animalele?

| Celcestietot a răspuns:

Poate ca nu ai microfonul bun si nu te-au auzit 'aia' bine happy.

| goth123 explică (pentru Celcestietot):

Au scris nu au vorbit

| Celcestietot a răspuns (pentru goth123):

Vaaai, ce trolling nesimtit...

| goth123 explică (pentru Celcestietot):

Bai ce ai? Dacă cineva face troll inseamna ca toti fac? Mie chiar mi s-a intamplat asta, hai sictirit, chiar ma enervezi rau

| goth123 explică (pentru Celcestietot):

Nesimtit e tactu si mata

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Mai ieși afară din casă )))))

| goth123 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Nu pot, sunt neurodivergenta

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru goth123):

Ieși in casă )))) (glumesc)