| Nrgcami a întrebat:

Am nevoie de un suport de curs pentru cursul de Comportament organizational.
Sunt la Resurse umane, anul 1, licenta.
Proful nu vrea sa ne dea suportul lui de curs si la ore vb aiurea. Si nu glumesc...stiu mai multe barfe decat materie.
Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Anuket a răspuns:

L-ai cautat cumva și nu l-ai găsit?

https://www.scribd.com/document/54586411/Comportament-Organizational-Curs-1
Ai mai sus un curs, mai poți căuta.

| Nrgcami explică (pentru Anuket):

Nu e vorba ca nu il gasesc, profu nu vrea sa il dea.
Mersi pentru ajutor!

| Anuket a răspuns (pentru Nrgcami):

Cred că nu vorbim aceeași limbă din moment ce nu m-ai înțeles. Dacă mai ai nevoie poți da toate detaliile într-un mesaj sau felicitare.
Zi bună!