| deadhoe a întrebat:

Am niște curiozități mai aparte, deci voi încerca să descriu fata ideală în mod universal (mai mult pentru bărbații din rasa albă), evident că fiecare cu gusturile lui dar eu voi încerca, repet. Iar voi spuneți-mi ce nu vă place din listă.
Fizic: cap: ochi mari de cățel, nas mic, ridicat dar fără rât de porc, cu nări mici și fin, gură mică dar cu buze pline și roz, obraji oarecum "pufoși" dar să nu fie grasă, față ovală, maxilar/bărbie mică, îngustă, păr lung, sau cel puțin până la umeri, des și strălucitor, cap mic, dinți drepți și albi, gene dese și lungi, sprâncene doar puțin arcuite
restul: gât mai micuț în circumferință și un pic lung, dar ca la girafe, umeri la același nivel cu șoldurile, nu prea lată nici umeri nici în șolduri, talie subțire, sâni de mărime medie, ridicați, rotunzi, sfârcuri mici, roz, șolduri rotunjite, fund măricel și rotund, coapse nici foarte subțiri, nici prea groase, picioare lungi, torso mic (zona de la baza gâtului până la zona inghinală), labele picioarelor mici, mâini oarecum subțiri, palme mici, dreptunghiulare, piele deschisă la culoare, fină, radiantă, zona genitală cu aspect prepubertar, roz, și dacă nu, atunci beige deschis. Per total să nu fie grasă și să aibă aspect firav, mai scundă, gen să vă ajungă maxim până la bărbie.
Personalitate: dulce, submisivă, gingașă, care râde încet cu palma la gură, non-agresivă, câteodată timidă, cu pasiuni nerdy, intelectuală, un cățeluș nemaipomenit. Nu prea multe de înșirat aici, ați prins voi.
Mai repet, spuneți-mi ce nu vă convine din lista asta. Acum că am scris, mă duc să mănânc în continuare. Poftă bună.

27 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

TPU nu este site unde ne plangem,nu ne pasa de plangerile tale,pune o intrebare si gata, omule suntem straini, mai apropiat e un strain de pe strada decat noi, ai priceput, nu ne pasa de existenta ta medicorca

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Ma faci sa plangggggggggggggggggggggg

| deadhoe explică (pentru RAY):

Site plin de distrusi

| RAY a răspuns (pentru deadhoe):

Ce cauti aici printre asa zisi distrusi? ai ma respect ca ne pierdem timpul cu tine

| RAY a răspuns:

Haaaaaaaaaaaaa incepi cu jigniri fata

| SilentRain a răspuns:

Pare genul de fata care nu e capabila sa spele o farfurie de una singura, patetic

Fata ideala nu exista, asta e o tampenie
Fiecare persoana are o perspectiva propie asupra frumusetii

| deadhoe explică (pentru SilentRain):

Vai, îmi cer scuze măreției tale că am uitat să înșir acolo "gospodină". Chiar vream. Jur.

| minrest a răspuns:

Asta e un pet, nu fata; am motan si e mult mai adecvat ca pet. Sa ma scuzi ca nu am citit tot; nu mananc, nu beau si nu citesc nimic dulce. Eu sunt insurat, e momentul sa spun asta iar femeia ideala o pot descrie si trezit din somn adanc: Discuta cu competenta si citeste zilnic stiintele sociale, adica Istorie, Economie, Antropologie Culturala, Sociologie, Stiinte Politice cu accent pe una din ele, oricare, in care sa aiba si licenta de la o facultate adevarata (UB). Citeste usor in engleza. Citeste beletristica, marile romane, cu accent pe canonul englez. Altceva nu prea conteaza, as avea cu cine sa discut toata ziua (cand nu citesc), si sex s-ar face, caci sunt nebun dupa sex.

| minrest a răspuns:

Zici chiar tu ca e un catelus nepaimomenit, nu e mai bun un caine, pe care in plus, poti sa il dresezi pentru aparare? Singurul argument contra parerii mele ar fi ca un caine nu e suficient de inteligent. Dar femeia descrisa de tine nu poate fi prea inteligenta; de fapt nici nu exista femeie atat de proasta.

| Holiday a răspuns:

In mare, descrierea e foarte corecta. Treaba aia cu gospodina n-are ce cauta aici. Nu e o calitate.

| Justme1997 a răspuns:

Descrierea ma duce cu gandul la o fata de 13-14

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Nu inteleg ce ai vrut sa rezolvi cu descrierea asta?
Fiecare barbat prefera ca fata sa fie intr-un anumit fel deci ce e ideal pentru unu nu e la fel si pentru altul.

| deadhoe explică (pentru PrintesaGumitaa):

E doar o curiozitate. de ce sunteți toți pe aici paranoici? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul.

| mihaicelsfant a răspuns:

Chiar as vrea sa te vad. da-mi o poza cu tine la privat. daca doresti

| Mogiojojo a răspuns:

De ce cu palme mici? Degetele lungi sunt sexy.

| Elide a răspuns:

Dar de ce nu te duci sa.ti cumperi o păpușă gonflabila, are calitățile pe care le.ai descris si mai putine bătăi de cap

| deadhoe explică (pentru Elide):

Ma omule, ce-i in neregula cu tine? Ce e frate in neregula cu toti pe TPU? De ce intelegeti mereu gresit?
Sunt fată, FĂ.
Nu sunt atrasă de fete.

| Elide a răspuns (pentru deadhoe):

laughing Fata sau băiat, tot încuiată esti

| deadhoe explică (pentru Elide):

De ce? laughing eu zic ca tu esti aia, irationalo

| Subsemnatul123 a răspuns:

Alba, blonda cu ochi albastri sau verzi. Alea mi se par cele mai frumoase femei posibile. Nu prea mai exista asa multe in ziua de azi. O fi mai multe prin Germania, Rusia si tarile scandinave.

| deadhoe explică (pentru Subsemnatul123):

Ai ochii deschisi la culoare?

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru deadhoe):

Nu, am ochii maro. As fi vrut sa-i am albastri.

| GanduriDeCafea a răspuns:

Prea multe detaliilaughing Ce nu-mi place :
Personalitatea, prefer sa fie rebela, nebuna, sa rada cu gura pana la urechi laughing agresiva si ingenioasa big grin

| deadhoe explică (pentru GanduriDeCafea):

Mai rar ca tine

| GanduriDeCafea a răspuns (pentru deadhoe):

Pai nu raritatile sunt la cautare in ziua de astazi? laughing