| Georrrggge a întrebat:

Am o amica care se comporta ca un baiat,adica nu am vazut-o niciodata imbracata elegant,are o atitudine mai indiferenta,cand ii face un baiat complimente nu o intereseaza,are o atitudine asa mai din topor(sper ca intelegeti expresia, am auitat sa spun ca are 18 ani). De ce se comporta asa,eu zica ca ea este foarte sufletista si sensibila,si vrea sa ascunda asta, e posibil? sau? vreau si alte variante si pareri.

Răspuns Câştigător
| Mady_3379 a răspuns:

Depinde, uneori noi fetele ne mai comporam asa doar ca sa ne pastram dure si sa nu lasam pe nimeni sa ne faca sa suferim... punem o bariera intre noi si ceilalti... sau poate ca asa ii place ei sa fie, mai "salbatica"

3 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Da, e sufletista si sensibila, nu cred ca ascunde asta, doar ca vede in ceilalti ce altii nu vad, asa ca prefera sa pastreze distanta. Probabil sta mult timp singura, asa ca acel comportament de baiat ii e util, si in societate o diferenteaza de toate pitzipoancele pe care le gasesti cu gramada, 1/ m² devil
Curiozitate: ce zodie e? Raspunde, chiar daca nu crezi in asa ceva.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
S-ar putea sa ai dreptate sau poate ca pur si simplu prefera sa fie baietoasa!
O seara buna!

| Warhead a răspuns:

+1.
De ce generalizezi? Se poate ca ea să vrea să fie aşa, fără să ascundă vreun sentiment arzător, cum insinuezi tu.