| xXShyGirlXx a întrebat:

Alaltaieri seara i-am spus unui baiat mai mare ca il plac si presupun ca a reactionat binisor. Amandoi eram emotionati, iar el a inceput sa imi puna tot felul de intrebari la care am raspuns cat mai sincer posibil. La sfarsitul conversatiei mi-a zis ca daca vreau sa il cuceresc de tot sa o intreb pe X despre el si tot ce ii place. Problema ca ea nu stie mai multe decat mine si pe ea nu o intereseaza de el. Precizez ca este un baiat cumsecade si se comporta foarte frumos cu toata lumea. Nu i-am trimis mesaje si l-am lasat in pace aceste 2 zile dar nu stiu cum sa il fac sa imi zica daca vrea sa fim sau nu impreuna... Putin ajutor, va rog. Nu stiu ce sa fac ca sa nu par disperata, mai ales ca e prima data cand ii spun unui baiat ca il plac

4 răspunsuri:
| strawberrycool14 a răspuns:

Buna! Mai bine spune-i direct! Nu te complica! Daca nu vrea sa fie cu tine, spune-i 'HAI PA'!happy

| neutrino a răspuns:

Baiatul e putin infumurat, ai mare grija.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este cam ganditor... Poti sa ii spui asa cum ai facut-o si pana acum..intreaba-l..daca l-ai lasat 2 zile..foarte frumos din partea ta..se pare ca esti o persoana sincera.happy

| creatzulik a răspuns:

Lasa-l pe el sa faca pasul mare acum el stie ca tu il placi.