| Serendipity17 a întrebat:

Am o bustiera dar mi-e rusine sa o port azi! adica... o sa am sportul si o sa trebuiasca sa ma schimb si fetele de la mine din clasa zic ca am sani mici si nu trebuie sa port. dar daca nu am nimic tot ma simt ciudat. Ce asi putea sa fac?

3 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca nu vrei sa faca misto de tine, schimba`te la baie happy

| madalinaaa89 a răspuns:

Dc sa-ti fie rusine sa o porti? Preferi sa stai dezbracata? Eu nu stiu ce varsta ai tu, dar, noi, la ora de sport ne luam bustiere pentru ca sunt mai comode(si avem 16-17 ani). Sa stii ca sunt chiar la moda bustierele.Tot mai multe fete le poarta deoarece.par mai interesante. poate.
Pana iti mai cresc sanii ar trebui sa incepi sa-ti faci ''o colectie'' de bustierewinking

Bye-Bye

| Ofiintă a răspuns:

Nu te lua tu dupa toate fetele
Si ce daca porti bustiera
Eu n-as crde ca uh esti singura dintre ele mai nedezvoltata
Fiecare om este unic si se dezvolta in felul lui
Daca iti este rusine sa stai dezbracata
Poarta bustiera
Este ideala pentru sport si nimeni nu observa daca-i porti pentru ca bustiera n-are buretzi si fetele adica kolegele tale o so vada cand o sa te schimbi la sport
No problem!