| anonim_4396 a întrebat:

Am o colega si o prietena care mi-a dat un catel (o catelusa), pentru ca cateaua ei in varsta de 2 ani a fatat 2 catele.Ea mi-a dat-o pe cea care seamana cu mama ei si nu intru prea in detalii.Ea a venit astazi cu o alta colegade a mea si a ei care este si prietena ei si a mea.A spus ca eu oare ii dau de mancare? E prea slaba, vrea sa faca catelusa caca dar nu putea pentru ca nu ii dadeam mancare si apa! Vai ca ea (colega) s-a dus si i-a pus apa (atunci cand m-am dus in casa s-a facut ca s-a dus sa ia apa, pentru ca in craticioara ei era deja apa si mancare!)ca altfel nu stiu ce! E o vipera ca sa spunem asa.Scuzati cum m-am exprimat! A aruncat papucul meu la catea ca sa il duca de acolo! Cateaua a incercat sa duca papucul dar eu i-am zis,,-Stop!,, si s-a oprit! I-am aruncat si eu papucul prietenei in gluma dar cateaua nu l-a luat pentru ca plecase! A zis ca nu se mai joaca cu mine ca sunt proasta si vorbe urate la adresa mea! Oricum nu ma supar daca nu vorbeste cu mine! Ea crede ca pentru ca are magazin,vile si bani EA FACE LEGEA! Eu am prietene mai bune ca ea care chiar ma ajuta la nevoie! Ea este genul de fata care astazi se da pe langa tine, maine nu vorbeste cu tine, ppoimaine se plange ca i-am facut rau si nu e adevarat si raspoimaine nu mai este prietena apoi din nou e prietena pentru ca ma iarta pentru nimic! Va multumesc ca ati putut citi pana acum si va rog sa imi dati un raspuns! Ea se poarta si frumos cu mine si urat! Ea crede ca imi face in ciuda daca nu vb cu mine!

1 răspuns:
| Bondarel99 a răspuns:

Stiu si eu astfel de fete...iti dau ceva de care nu au nevoie si apoi iti scot ochii ca vezi doamne cine stie ce ti-a dat. Fata asta nu are caracter, se poarta copilareste, eu zic sa nu o mai bagi in seama si sa-i arati ca tu nu esti deloc ca si ea, ramai cu prietenele tale.