| Francesca1102 a întrebat:

Am o curiozitate. Ce se intampla daca refolosesti un neostick glo? Sa il fumezi iar dupa ce il scoti din dispozitiv. Sau sa o aprinzi ca pe o tigara normala? Nu vreau sa fac asta, repet, doar sunt curioasa

Răspuns Câştigător
| Iooooaaaanaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna!
Daca refolosesti un neostick glo va avea un gust innecios, dupa 2 fumuri deja nu mai poti fuma si ristri sa strici si dispozitivul. De asemenea daca vrei sa aprinzi neostickul ca pe o tigara, neostickul nu se va aprinde, iar daca insisti totusi si reusesti totusi sa il aprinzi se va stinge foarte repede, nu va functiona.

1 răspuns: