| AncaAP a întrebat:

Am o intrebare foarte buna:
De ce nu a fost filmat momentul cand trupurile lui Paul Walker si a lui roger Rodas au fost scoase din masina?
Acest lucru inca ma face sa am o speranta ca el nu a muritsad

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu cred ca a fost filmat totul doar ca nu a fost facut public filmuletul

| Konata a răspuns:

Afisarea cadavrelor unor asemenea personalitati nu se poate difuza la televizor. Din pacate a murit. Dumnezeu sa-l ierte! A fost un actor bun.

| AncaAP explică (pentru Konata):

Da totusi macar asa din departare si invelite in pungile alea. nu stiu ce sa zic.

| Konata a răspuns (pentru AncaAP):

Eu nu am prea vazut la tv inmormantari alte unor personalitati. Oricum fii sigura ca a decedat sad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu pot sa-mi dau seama cata minte deteriorata zace in multi dintre voi, de va determina sa scrieti jegurile astea.