| LeeJiEun a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care au fost in tabara!
Mama mea pleaca in Italiasad si fratele meu daca se angajeaza, eu voi sta toata ziua singura acasa si a zis mama ca mai bine ma trimite intr-o tabara vara!
As vrea sa imi spuneti cum e acolo? ( In tabara de vara, nu de mate sau alte chestiirolling on the floor ) E fain? Te distrezi? Copii de ce varsta sunt pe acolo?

2 răspunsuri:
| dominic90demy a răspuns:

E foarte tare^^. Copii de ce varsta?thinking pai depinde in ce tabara mergi si ce varsta ai.Deobicei cei de clasele 5-8 merg.Si e genial.O sa ai activitati si o sa iti faci multi prieteni.Si iti zic sigur ca o sa-ti para rau cand pleci de acolosad...

| LeeJiEun explică (pentru dominic90demy):

Da.vroiam sa stiu copii de ce varsta ca na...doar nu merg acolo sa stau cu cineva mai mic ca mine.laughing