| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare pentru voi dragii mei, de ce puneti mereu aceleasi intrebari, de ce nu va documentati de la alte intrebari si raspunsuri bune, dati un search si se rezolva. deja site-ul asta devine nefolositor dupa atatea intrebri nefolositore si raspunsuri...

Răspuns Câştigător
| ani63 a răspuns:

Este trist ce se intampla aici.Am observat ca unii copiaza direct de pe alt site si asa raspunde! Ca la scoala / asa e usor sa primesti fundita! daca ai un raspuns raspunde din ce stii fara sa copiezi, cat despre intrebari sunt unele f.stupide,ai dreptate unii alearga dupa funde alti se baga in seama fara rost.

2 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Daca nu vrei, nu raspunzi. Poate unor utilizatori le e mai usor sa puna ei o intrebare decat sa o caute sau poate nu au fost multumiti de celelalte raspunsuri de la intrebari.Eu raspund acolo unde stiu si asta conteaza.

| kamydana a răspuns:

Ai dreptate ani63 cred ca ar trebui sa fim cat mai originali si sa nu copiem de la alti sincer eu tot timpul am raspuns din ceea ce stiam eu, e mai bine sa raspunzi din ce stii tu decat sa copiezi ceva deoarece nu vei intelege ceea ce a vrut sa zica persoana de la care ai luat/o