| Amylee_1318 a întrebat:

Am o intrebare: se spune ca barbatii sunt cei care inseala mai mult. De unde aceasta prejudecata? Nu exista niciun barbat fidel pe lumea asta? straight face

Răspuns Câştigător
| ellinaaa a răspuns:

Wow... buna intrebare ei acum sa fim sinceri femeile stiu sa scota din minti un barbat si cand o vede vrea sa o aiba si ea ca proasta acc stii vorba aia motanu nu face nimic daca pisika nu ridika coada si eu ma intreb acelasi lucru
si cred ca daca baiatul te iubeste iti v fii fidel

6 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ehh...există. O regulă de aur în viaţă: Niciodată să nu generalizezi (mai ales lucrurile negative) căci asta e tot una cu pierderea speranţei. Există, doar nu ai întâlnit tu unul. Sau cele care au avut norocul de a-i întâlni nu au reuşit să recunoască.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Atat femeia cat si barbatul inseala la fel de mult!

| Narfundo a răspuns:

Nu are legatura numai cu barbatii. Exista si au existat femei sensibile pe lumea asta.Gandeste-te la asta si iti vei da seama. Daca nu reusesti nu te mai gandi.Traieste viata asa cum crezi si nu iti mai pune intrebari

| katy a răspuns:

Ba da exista barbatul meu:d laughing) trebuie sa stii sa-l tii langa tine.ca un barbat sa nu insele femeia trebuie sa ii ofere totul si viceversa

| Guster a răspuns:

Exista dar nu sunt advertised, sa nu cumva sa devina regulahappy

| adnreas09cta a răspuns:

Ei ei ei... uite eu sunt un exemplu...nu insel pentru ca am inselat odata si am ramas cu oci in soare apoi vine partea cealalta cand esti inselat sinti ca cerul se prabuseste pe tine si o iei rasna si nu-mi place sa fiu inselat si asa cum mine nu-mi place sa fiu inselat nici "ei"nu-i place,defiecaredata cand am fost inselat am reactionat ca un nenorocit, pnm acum fie vorba intre noi e si o melodie"din floare'n flaore ca o albinuta vreau sa zbor"bun exemplu aceasta melodie, app nu trebuie sa te culci cu unu si cu altu doar sa stai cu unu si cu altu adica care te atrage sa il cunosti sa vezi ce fel de personalitate arehappy
kisss