| vlad93fcv a întrebat:

Am o mare problema rolling eyes. am cea mai proasta diriginta din lume... eu facand antrenamente de 4 ori pe saptamana trebuie sa plec de la ultimele 2 ore de la scoala! Plus cantonamente de cateva ori pe an! La sfarsit de saptamana clubul imi da o "scutire" cu care pot sa motivez absentele! Aceasta hartie o duc la diriginta sa o semneze si apoi o duce la director pentru avizat! Toate bune si frumoase pana m.am trezit cu cateva zile inainte de vacanta ca am o droaie de absente! M.am dus la diriga sa o intreb ce s. a intamplat iar ea cu o seninatate nesimitita mi. a spus ca ba a uitat sa duca scutirile, ba le. a pierdut sau ca nu a vrut directorul sa le avizeze! M.am dus si la director sa vad daca stie de treaba asta si mi. a spus ca nu a mai primit scutirile de la diriga de la inceputul lui Decembrie! Si normal ca m.am trezit cu media 9 la purtare straight face! Acum fapta e deja consumata dar ce fac eu in semestrul care de abia a inceput? Daca ma las tot pe mana ei, ajung corigent din cauza purtarii!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ii ceri sa iti semneze diriginta avizul si te duci personal cu el sa-l semneze directorul.Ai pierdut un punct la purtare degeaba, asa ca ia masuriwinking

| gigiro a răspuns:

Esti cam dura cu diriginta! Eu cred ca a uitat, uitarea e omeneasca, etc. Dar sa stii, eu cred ca e si un pic enervata ca tu faci sport de performanta-pentru asta exista licee sportive, probabil e un pic mai demodata, in sfarsit! Eu cred ca poti s-o iei cu frumuselul, si se va da pe brazda.Pacat de nota la purtare. Am uitat sa te intreb, ai avut probleme la invatatura? (intelegi?)

| arn64 a răspuns:

Daca directorul este asa de intelegator spune-i!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dau dreptate deoarece am si eu o diriga la fel

| vlad93fcv explică:

Dc sa fie enervata? ca nu face si ea sport de permormanta? laughing) nu am probleme la absolut nimic, ma descurc fb la scoalawinking (mai bine te abtineai)