| LolaKissTheGirl a întrebat:

Am o mare problema. Este in legatura cu blogul. Cand intru pe www.blogger.com ma duce in alta parte si nu ma mai lasa sa scriu. Ma duce undeva unde zice ceva de adresa de e-mail. Am incercat sa intru pe www.blogspot.com, dar imi da NOT FOUND.

Intrebarea mea este: ce se intampla si de ce nu pot sa mai scriu? Tin sa va spun ca sunt intrata pe cont.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl explică:

@DisneyIsDaTheBest: S-a rezolvat. Multumesc, mult love struck!
@simf: Da, stiu. Azi n-a mers sad...

| simf a răspuns:

De vreo 3 zile blogspotul are probleme, trebuia sa aiba mentenanta o ora pe 11 mai, dar se pare ca au "bube" multe. in ultimele 24 de ore au fost mai mult pe mod "citire" (nu puteai sa postezi sau sa comentezi), cu rare momente cand a fucntioant. sa asteptam sa-si revina, ca altceva n-avem de-ales. sau... sa trecem pe lata platforma.