| Tr3eaTxGh3osT a întrebat:

AM O MARE PROBLEMAAA! dc cand visez mereu ceva! se intampla ca a doua zi sa devina realitatestraight face intr-o seara am visat ca era sa dea masina peste minestraight face si a doua zi chiar asa s-a intamplat? dc mi se intampla una ca asta

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Ai vise lucide, si mie mi se mai intampla din cand in cand. Visul de fapt tar trebui sa fie o premonitie a ceea ce se va inampla a doua zi, dar de cele mai multe ori se intampla sa nu percepem bine si sa visam porcarii din cauza ca nu receptam bine visele, probabil pentru ca avem somn agitat sau nu suntem suficient de concentrati.

2 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

E ca si cum creierul tau si subconstientul tau aduna numere si operatii in timpul zilei, iar noaptea iti va da rezultatul vizibil dabea a doua zi!

| VanessaClaudiaa a răspuns:

Probabil esri un clarvazatrlaughing Glumesc, nu stiu...e ciudat