| goruna a întrebat:

Am o masina de spalat Zanussi clasa A. de ceva vreme nu vrea sa mai spele, s-a saturat big grin. pun tot ce trebuie, apas pe butoane, se-aude un zgomot, dar n-o mai ia din loc, adica, nu se mai invarte cuva. acum, mai nou, nu vrea sa mai primeasca nici apa. big grin
aveti idee ce se-ntampla cu ea, ca eu am cam obosit sa spal de mana ca pe vremea bunicii big grin

Răspuns Câştigător
| utzuman2006 a răspuns:

Cauta pe cineva priceput sa ti-o repare...si daca e si dragut ai rezolvat doua chestii odata happy

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ori e ars motorul, ori are depuneri de calcar. Decat sa o repari mai bine iei una nou cu cuva de inox, dar sa folosesti calgon. happy

| Dan a răspuns:

Cei mai stai, schimb-o!

| marie a răspuns:

Poti chema o persoana care sa te ajute sa o repari, poate masina de spalat are inca garantie, si nu te va costa foarte mult... ori iti iei o masina de spalat mai mica si calgon, e ft bun:X...