| minix20 a întrebat:

Am o mica problema, acum 20 minute m-am pus pe scaun, fix cand m-am asezat pe el, m-a luat o durere de fese super rau, si mereu cand ma asez acum ma dor fesele, adica fundul, poate fi ceva grav sau o febra musculara?

3 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Posibil sa fie o febra musculara sau sa fi dormit într-o postura neadecvata. dacă ai aceasta problema de mult timp îți sugerez sa faci o vizita la medicul de familie pana nu se agravează.

| minix20 explică (pentru Invictusman):

Nu o am de mult, o am chiar de 40 minute happy

| Invictusman a răspuns (pentru minix20):

Atunci nu ar trebui sa îți faci griji, evita sedentarismul si statul excesiv pe scaun, ridicate la fiecare ora și fa mișcare 4-5 minute, din cauza lipsei de mișcare e posibil sa fi predispus la unele afecțiuni.
Sănătate!