| never2say4never a întrebat:

Am o mica sau un pic mai mare problema cu kilogramele in plus si am nevoie de ajutor. In putin timp vine ziua meu si astfel o sa primesc niste banutzi acolo. Din acesti bani vreau sa-mi cumpar ceva care sa ma ajute cu kg, dar nu vreau sa arunc banii pe ceva si sa vad ca puteam la fel de bine sa-i arunc pe geam. Vreau parerea celor care si-au cumparat deja una/unele produse de mai jos:

- ColonHelp

-Silhuoette help

-Centura de slabit

-Pastile de slabit

1 răspuns:
| Elena1234456 a răspuns:

Fara pastile! Nu aduc nimic bun! Mai bine iti iei niste fructe, legume, mancare sanatoasa!