| VacaVacuta a întrebat:

Am o nelamurire legata de TPU.
Am vazut unii utilizatori suspendati pentru "abuz de voturi". Nu inteleg. Cum adica pentru abuz de voturi?

Răspuns Câştigător
| andreyusnice a răspuns:

Acestia votau multe raspunsuri ca find stupide, nefolositoare.In realitate raspunsurile find foarte bune.Si ii faceau o reputatie proasta aceluia care era votat negativ(raspunsul find bun)

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Dacă pe tine te enervează un utilizator sau nu-ţi place ceva îi iei toate răspunsurile la rând şi îi dai stupid la fiecare. Mai poate fi şi faptul că raportezi întrebări aiurea sau etc. Asta înseamnă! Baftă!

| Libelle a răspuns:

Si-au ales un utilizator sau mai multi si au inceput sa ii voteze toate raspunsurile.nah sau abuz de voturi, a dat prea multe voturi aceleasi persoane cu un anumit scop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care voteaza in exces anumiti utilizatori, netinad cont de raspuns(m-ai deranjat cu ceva, te bombardez cu stupid si nefolositor la toate raspunsurile; treaba e valabile si invers).

Întrebări recente