| Lotte a întrebat:

Am o problema.Acum un an mi-am facut o adresa de mail(care imi era necesara pentru un blog). Dar n-am mai folosit blogul si deci, nici adresa aia de mail.Acum mi-a trecut prin cap sa vad ce mai face blogul.Si aici e problema:nu mai stiu adresa de mail.Partea amuzanta e ca stiu parola.Si mai stiu si o parte din nume... Aveti vreo idee? Ce/cum sa fac?

2 răspunsuri:
| Misha_1025 a răspuns:

Deschide yahoo pentru logare ( sign in to yahoo ) si vezi ca acolo ai optiunea de i can't acces my acount si vezi daca poti face ceva. Sper sa mearga.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe yahoo mess toate literele pe rand si dupa ce scrii de exemplu cu il stergi daca nu iti apare o bara jos si incerci cu urmatoarea litera sau si mai ultra usor iti faci un email nou si un blog nou.