| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema am o porecla oribila si nu pot sa scap de ea, mi se spune asa de un an jumate si am avut un plan sa nu mai ies din casa si cand ies sa nu trec pe langa casele celor care imi zic asa credeti ca va functiona, si problema e ca cei care imi zic asa sunt mai mici daca incerc sa ii bat acasa ma parasc la mama si la tatal lor iar daca incerc sa ii bat la scoala ma parasc profilor.

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

Pai mai da-i dracu! Daca te enerveaza asa, arde-le cateva palme si/sau pumni si dupa aia n-au decat sa te parasca. Atunci tu o sa le spui foarte frumos de ce i-ai trosnit. Le-ai zis odata sa termine, a doua oara, a treia oare nu i-ai mai iertat. Simplu!
Bafta si da-i cu tupeu in ei ca altfel nu o rezolvi happy

| Aasdfghj a răspuns:

Nu ii mai baga in seama. o sa se plictiseasca daca vad ca tie nu iti pasa