| DanaCherry a întrebat:

Am o problema care devine foarte enervanta. Eu sunt in clasa a6a. Si stau cu 4 prietene in spatele clasei. [ asa am fost aranjate de diriginta pentru ca suntem cele mai inalte ] Din clasa a5a tot ce se intampla este din vina fetelor din spate desi de cele mai multe ori nu e adevarat si nu stim ce sa mai facem straight face Devine extrem de enervant si insuportabil. Ce am putea face? Sfaturi, va rog.

2 răspunsuri:
| BDorin a răspuns:

Discutati cu diriginta pentru ca nu voi sunteti vinovate de tot ce se intampla in clasa si eventual sa va mute in banci separate ca sa nu mai cada pacatu pe voi happy

| airlove a răspuns:

Incercati sa fiti mai linistite, mai tacute... asta doar o perioada pina cind nu se descopera adevaratii "galagiosi"winking Asa a fost si cu mine, deci sfatul meu e deja experimentat happy Funda!