| Raissa_5943 a întrebat:

Am o problema cu parul meu. Este ft bogat, aspru si ondulat la varfuri. Ce ar trebui sa folosesc pentru ca sa nu se mai imbogateasca? :yawn love struck. dau funda pentru cel mai bun rasp. >:

1 răspuns:
| Cherry a răspuns:

Fileaza`l,doar asa poti scapa, si fileaza mai mult din ele.Foloseste o masca hidratanda sau balsamuri, de ex garnier fructis balsam pentru par matasos este fff bun, il am si eu si parul pare ca e mai putin in caprolling on the floor sta mai matasos.