| KíÐÐα a întrebat:

Am o problema cu pro gold show... programul acela de facut videouri. Deci, le fac e OK. Dar de ce nu le pot uploada pe youtube? Ca-mi da nu-s' ce eroare? Ca, cu movie maker ma lasa da ala e prea naspa happy

Răspuns Câştigător
| Mariella a răspuns:

Trebuie sa le salvezi in format.avi ca sa le poti pune pe youtube. ca programul ala le salveaza initial ca un filmulet care poate fi rulat cu pro gold show. da-i la 'save as...' si vezi daca poti sa alegi dintre mai multe formate, daca nu, atunci cand trebuie sa salvezi, selectezi "all types" si adaugi la sfarsitul numelui filmuletului un ".avi "