| Alex_9605 a întrebat:

Am o problema cu Yahoo Messenger.Cam ciudata problema mea.Sa nu incercati sa-mi spuneti chestii de genu ca am uitat parola, sa instalez alta versiune, sau sa fac nu stiu ce ca am incercat deja toate posibilitatile.Mai mult am dezinstalat si toate programele de tin firewall, antivirus si antispyware care credeam ca au blocat vreo conexiune si tot nimic. Pur si simplu cand vreau sa ma loghez astept 10-20 de secunde si primesc mesajul (Please click "try again" to re-enter your ID and password...). Este cineva care a mai patit asa sau intuieste care ar putea fi problema?

2 răspunsuri:
| Amphitrite a răspuns:

Poate ai dat cu caps lock la parola

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

La mine mereu face asacrying(dar apoi rescriu id si parola si merge uneori trebuie sa dau restart sa meargalaughing