| tpuflorin a întrebat:

Am o problema, este foarte important, am fost sunat de 1 numar de telefon de fix 0372125000 si mi-a cerut niste date, ce ar putea sa faca cu niste date dealemele email nume si localitatea

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si nu ai intrebat in legatura cu ce iti cere acele date? Ti le-ai dat?

| tpuflorin explică (pentru darrio2007):

Cica se ocup cu o firma de menegiment care se numesc mercury defender, o fi loat numarul de la facebook? eu am facebooku cu numar, i-am date un email si localitatea si numele, si am intrebat de site si nu are au zis ca au pagina de facebook si nici aia nu exista, am incercat sa sun eu de pe alt numar si cica numarul nu e alocat. Altii zic ca prefixu ala nici nu exista.

| hideaway a răspuns:

Sunt tot felul de variante în cazul acestui număr. Eu am fost sunată de 6 ori în decursul a 3 zile, dar nu le-am răspuns.
Unii spun că sunt de la BCR pentru un sondaj. Numărul ăsta de fix „sună" oameni de vreo câțiva ani. Nu te speria, nu era poliția sau altceva. Le poți spune părinților, poate ei știu mai bine decât internetul despre acest număr.
Succes!

| tpuflorin explică:

Nu am decat 1 card de la scoala si pe ala abaea daca baga bani il schimb eu.