| Ciocolataaaaaaaa a întrebat:

Am o problema.Eu eram cu un baiat care pana la urma ma ignorat complet, o baga in seama pe alta fata.Intr-o zi, la ziua unui coleg venea numai la mine.De Sf Valentin mi-a dat o hartie cu I Love You pe ea.Si cand l-am rugat sa mai stam o ora undeva cu inca 3 colegi.Si fata aceea a venit si asi ii zice: te roog vino cu mine sa ma cresti pe metin sa vorbim, chestii, baiatul se uita la mine suparat si a mers cu fata aia.Eu ce fac? Mai ma place sau nu? Numai inteleg nimic! Si ma enerveaza la culme! angry crying Dar sunt si suparata...Cine ma ajuta sa trec peste asta? Id-ul meu: aanamaria38

3 răspunsuri:
| SteauaNordului a răspuns:

Eu zic ca o place pe aia, tu esti de umplutura cand nu e ea
bafta

| crooxel a răspuns:

Sincer,uita'l nu te merita.mai sunt si altii

| Buffy08 a răspuns:

Pai, eu cred ca inca te place, dar o simpatizeaza si pe acea fata.
el este cam indecis. daca tii la el si il placi cu adevarat sau chiar il iubesti, lupta[ca sa zic asa] adica nu ii mai da ocazii acelei fete sa puna mana pe el. fa-l sa te vrea doar pe tine si nu pe ea. daca ti-a dat acea foaie cu 'I Love You' inseamna ca simte ceva pentru tine dar, cum am mai spus, este idecis. incearca sa iesiti mai mult impreuna, doar voi 2 si in acest fel nu va mai merge cu fata si nu te va mai lasa balta.
Daca nu il iubesti sau crezi ca nu te merita, explica-i cu frumosul ca sa mai ramaneti prieteni la final si ca sa nu sufere[daca simtea ceva].
Mai da-i o sansa. daca si pe aceea o pierde atunci explica-i cum stau lucrurile, ca nu mai merge asa.