| Raresul a întrebat:

Am o problema la PC.
Cand vreau sa il deschid merge totul bine pana la "Welcome" si ramane la Welcome cam 2 minute. Dupa aceea imi apare imaginea de la desktop goala fara pictograme sau bara si mouse-ul se misca foarte greu. Dupa aprox 2-3 minute mi se deschide PC-ul si merge normal? De la o peridoada imi face asa.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Ingerasull99 a răspuns:

Un program sau mai multe fac figuri, poti avea si virusi, dai o scanare si dai si o curatare a registrelor, nu ar strica si o defragmentare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virusi, instaleaza-ti din nou windowsul