| Raresul a întrebat:

Cand incerc sa imi deschid PC-ul se incarca perfect pana la "Welcome" si apoi sta vreo 2 min cu Welcome. Dupa aceea imi apare desktop-ul gol fara bara si fara pictograme mai sta 2 min si apoi mi se deschide si merge perfect.
Va rog sa ma ajutati.
Am observat ca mouse-ul se misca foarte greu in acel timp.
Va multumesc.

2 răspunsuri:
| roxyk_4194 a răspuns:

Pey! asta inseamna ca WIDOWSUL nu este bun...trebuie reformatat PC-ul, dar in acealsi timpschimbat sh WINDOWSUL. s-ar putea sa fii unul dintre victimele traficului de SOFTWARE...winking reformateaza pc-ul sh schimba windowsul. sfatul meu!hee hee

| FreeStyle_6834 a răspuns:

Cred ca am raspuns la asa intrebari de vreo 10 ori, chemi un specialis si schimbi windowsu, probabil ai umplut calculatorul cu toate prostiile de pe net si acum nu mai merge!