| Anablondyi a întrebat:

AM o problema! niciodata colegii mei (baieti) nu s-au purtat urat cu mine! pot spune ca am fost mereu in centrul atentiei pentru ei si vb frumos cu mine etc... dar azi 4 baieti din clasa mea
au inceput sa ma injure si sa ma faca in toate felurile, m-au amenintat ca imi plesnesc una. dar eu nu am vrut alt ceva decat sa imi mut un scaun in alt loc! de ce au facut asta,,, care e explicatie si ce atitudine sa iau? va rog ajutati-ma pentru ca am ramas uimitaa straight face

1 răspuns:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Pff... baietii, tampiti, handicapati etc.
Eu cand ii vad ca ma injura 2 palme pe loc primesc si ei dau in mine pff ce imi place sa ii bat ii bat numai din cuvinte. Succes la bataie laughing.