| AEWPenta a întrebat:

Am o problema si anume nu ma pot baga in seama cu femei sa schimb o vorba doua cu ele, sa fac o conversatie.
In schimb daca ele ma baga in seama nu e nici o problema, ma gandesc mereu ca daca doresc sa le abordez pot fi deranjant si prefer sa stau deoparte chiar daca sufar cumva dupa.
Ce as putea sa fac sa scap de aceasta teama?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sau prin fugă, că așa zicea și Napoleon, sau prin atac direct.

| Celcestietot a răspuns:

Întrebarea ta îmi amintește de un add de pe YT și din fericire l-am găsit pentru tine;)

Acum rămâne de văzut dacă o să funcționeze :

https://www.scottjack.com/......https?/yt

| ancaval a răspuns:

Câți ani ai?

| AEWPenta explică (pentru ancaval):

| ancaval a răspuns (pentru AEWPenta):

Stai liniștit că nu deranjezi pe nimeni cu o întrebare, dar depinde și la ce fel de fată te adresezi.

Salută, întreab-o ce face, unde merge, invit-o la un suc.
Amu, Doamne apără, ești bărbat în toată firea. Ți frică de o muiere. Păi fetele sunt mai fricoase decât bărbații.

Răspuns utilizator avertizat