| yappi a întrebat:

Am o problema...va rog sa'mi spuneti cum pot sa uit de un baiat avand in vedere ca suntem in aceeasi clasa si il vad zilnic. Vreau sa uit de el pentru ca mi-a facut prea mult rau si seara plang ca o proasta cand ma gandesc la cuvintele lui si la faptul ca el acum spune ca i place de altcinevaoh go on. Feci cum as putea sa'l uit si sa nu mai sufar din cauza lui?

1 răspuns:
| StefanStyle94 a răspuns:

Daca ti-a facut atata rau, nu te merita... Daca iti doresti sa-l uiti cu adevarat, o sa reusesti. Ignora-l, stai cu prietenele, distreaza-te si eventual cauta pe cineva care te face sa te simti bine, se poarta frumos cu tine si nu te face sa suferi, cineva care te place cu adevarat.Bftwinking