| Alexiaaa16 a întrebat:

Am o relatie cu un barbat care am crezut pana acum ca are 19 ani si de fapt are 25 recent am aflat ca are nevasta si copil, mi-am dat nevasta-sa mesaj inplorandu-ma sa il las nu pentru ea, pentru copil. El inca nu stie ca am primit mesaj de la nevasta-sa si se comporta normal. Acm nu stiu daca sa ii zic. Il iubesc pe bune, dar m-a mintit cu o chestie foarte grava. Ajutati-ma va rog, nu stiu ce sa fac (avem o sapt si ceva impreuna)

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci sa recapitulam:
-il iubesti pe bune desi sunteti de 1 sapt impreuna
-sunteti de 1 sapt impreuna si are familie de azi de zile
-te-a mintit si despre varsta si despre familie
-distrugi o familie
-te-a sunat si nevasta-sa
-nu ai niciun viitor cu el

Si totusi iti mai pui intrebarea ce sa faci?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

" inplorandu-ma sa il las nu pentru ea, pentru copil"

Nu-l „lași" pentru nevastă, nici pentru copil, să renunți la el pentru tine, pentru demnitatea ta! Creează-ți un viitor frumos alături de cineva necăsătorit, de un bărbat liber.

"dar m-a mintit cu o chestie foarte grava. "
Pe lângă minciuna la care te referi, te-a mințit și cu faptul că are o familie. Sau asta nu e așa grav?!

"avem o sapt si ceva impreuna"

O viață de om! laughing

| SilentRain a răspuns:

Fata mea nu fi târâtură proastă, ai demnitate și baga-l in mă-sa pe dobitocul ăla și pe naiva de nevasta 'sa
Degeaba "iubești " tu un om daca el se pisa pe tine, ohh și mai lucrează puțin la înțelegenta emoțională, pentru că ai o perspectivă stranie despre iubire

| Hammurabi a răspuns:

Ce anume nu ți-e clar?
Vrei să fi în continuare amanta unuia însurat și cu copii?
Sau îți poate trece prin cap că el o să-și lase el famillia pentru tine?
Câtă minte ai?

| mentholinks a răspuns:

Nu mai aveti minte in cap. Atatea pli potente umbla fara muieri si voi de astia legati va luati.

| Together a răspuns:

Daca nu ai de gand sa-l desparti de nevasta atunci nu are de ce sa-si faca griji. Mai bine ca nu i-ai zis, sunteti prea la inceput si s-ar putea sa se sperie. Poti sa-i spui mai incolo cand se ataseaza si el mai mult.

Nu fi convinsa ca esti prima femeie careia nevasta ii trimite mesaje, s-ar putea sa fie una din metodele prin care il pastreaza, de fapt s-ar putea sa fie pur si simplu o alta prietena a lui, ti-a trimis poze cu copilul?

Daca vrei sa il pastrezi mai bine nu zici nimic deocamdata. Sau poti sa-i zici sa aiba grija cu telefonul sa nu-si mai bage nevasta-sa nasul happy In felul asta ar intelege ca nu-l judeci.

| alexandradlr a răspuns:

Lasă-l naibii ca mai sunt o grămadă pe pământul asta nu îți trebuie fix unul căsătorit și mincinos