| Alex_4373 a întrebat:

Am o unghie incarnata de ceva vreme pot sa zic ca de 1luna si jumatate incoace incepe sa faca puroi, iar daca ating ma doare. Pana acum mi-am taiat coltul care intra in carne apoi am zis sa il las asa cum este el si poate ca nu mai creste dupa o perioada. Apoi, surpriza, puroi umflatura mai mare si dureri mari, iar coltul nu il mai pot taia pentru ca durerea este prea mare. Voi ce ziceti sa fac?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la chirurgie plastică pentru tăierea colțului, curățarea plăgii și corecția unghiei.
Nu este de glumit.
Sănătate!
Pa, pa.