| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca exista anumiti useri care au un chenar cu : expert TPU In ce sunt acesti useri experti? Au un domeniu in care se pricep mai bine ca restul? Aveti experti preferati? Multumesc

4 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Eu sunt expert incognito.Nici draq nu stie in ce sunt eu meserias laughing

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu prefer expertul nony happy

| tania77 a răspuns:

Buna, acesti experti sunt alesi in functie de numarul funditelor si mai ales a intrebarilor si raspunsurilor inteligente si folositoare, iar in legatura cu domeniile unii stiu sa raspunda la cat mai multe, dar asta nu este important ci raspunsurile nu domeniile. Expertii preferati sunt Brigaela si Nony.

| YoSeBbY a răspuns:

Expertii TPU sunt cei care au ajutat f multe persoane si au o gramada de fundite