| Kyky a întrebat:

Am observat faptul ca, mai nou, apar de "nicaieri" tot mai multe raspunsuri anonime.
Oare care este cauza?
Sa fie frica de a "vorbi in public" sau pur si simplu unele persoane nu au curajul sa-si asume parerile cu "toata fiinta lor"?
De ce nu vor unii (din ce in ce mai multi) sa se semneze? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anonimatul este sigur.si pseudonimul este sigur.si schimbatul nimic name-ului este sigur. dar cred ca din lasitate.

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Se poate sa intre multi fara sa doreasca sa se inregistreze. Se observa din raspunsuri cred un oarecare sarcasm daca e un utilizator vechi.

| Arthur a răspuns:

Ar mai fi o cauza : ai vazut sau ai auzit de fenomenul ploaia de stupizi? Probabil il utilizeaza pe post de umbrela.

| danutzsan a răspuns:

Se nasc anonimi și mor la fel, sunt rău... dar nu-mi plac oamenii lipsiți de curaj

| allleeeee a răspuns:

Pai poate nu vor si nu au timp de situl asta.Sau lor nu le place situl.

| asdgfhresry a răspuns:

Pentru ca probabil nu au cont.

| Kyky explică:

Sa-si faca un cont! big grin
Daca tot vor sa raspunda la intrebari. mi se pare destul de logic. Si, in plus, e benefic pentru site. big grin

| Kyky explică:

Oricare ar fi adevaratul motiv, faptul ca te ascunzi dupa o "perdea" anonima, nu te face cu nimic mai bun decat altii.
Anonimatul poate fi folosit, cu succes, in scopuri nobile, insa nu pentru a critica, ameninta sau ironiza.

Răspuns utilizator avertizat
| marian10 a răspuns:

Pantru ca sunt fricosi