| tia a întrebat:

Am primit un link pe mess, si am dat click pe el nestiind ce este, si acum nu mai pot scapa de el. Se trimite neincetat la toata lista. Cum pot scapa de el? Mi-am reinstalat mess-ul, dar degeaba. Cum pot sa scap de el, dar fara sa reinstalez windows-ul? Am nevoie de ajutor, urgent. crying

Răspuns Câştigător
| guly_8898 a răspuns:

Iti trebuie un antivirus calumea, dai o scanare, vezi ce se intampla... daca il gaseste... daca il poate sterge.
Si eu am patit asa, dar mi-am reinstalat windowsul, dar doar partea cu programele si alte alea.Fisierele mele le-am pastrat... poti face si asa si nu pierzi nimic din documentele tale personale.
Sper ca te-am ajutattongue

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Reinstaleaza-ti messengerul si altadata sa nu mai dai click pe nimic. sad

| KeepCalm a răspuns:

La fel mi se intampla si mie. nu trebuie numai messengerul sa il reinstaleziwinking:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dăi cu anti-virusul pe el şi data viitoare ai grijă la ce mai dai save.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am rezolvat :d
http://veldesign.net/blog/?p=68
intrati aici, si urmati pasii...;))