| 00stefania00ana00 a întrebat:

Am primit un mesaj de la o anumita Teresa Fidalgo... As dori sa aflu cine este si ce vrea...

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca TU ai primit mesajul, tot TU ar trebui sa stii si ce vrea, nu? De unde sa ghicim noi ce ti-a scris tie, aia, in mesaj?

| Capi a răspuns:

E o prostie acea persoana a murit in urma cu mai ibine de 27 de ani dar este o minciuna cu acel mesaj cauta mai multe detalii pe google

| BlackCat01 a răspuns:

Este o mare prostie. Nu crede toate tampeniile, nici macar nu stiu pentru ce se trimit acele mesaje (pe facebook). Cum sa te omoare/bantuie cineva dupa ce ai primit un mesaj pe facebook? Gandeste-te la asta si atunci iti vei da seama ca nu e important cine e ''Teresa Fidalgo''winking