| inger_4231 a întrebat:

Am probleme cu mesengerul! ma poate ajuta cineva? cand intru pe mes ziua si vreau sa mi pun status nu mi l ia, imi arata ca si cand nu am scris nimic dar sunt momente cand daca intru pe la ore fff tarzii statusul meu merge. mi s a tot spus ca este mesengerul vechi, eu aveam 8 iar azi mi am instalat pe 9 dar aceeasi problema intampin...chiar nu stiu ce sa mai cred! mai este cineva in situatia mea?

2 răspunsuri:
| Suzy a răspuns:

Crek are apucarilaughing Si mie mi s-a intamplat [se poate sa aiba si un virusbig grin ] dar o sa-si revinawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai prea muLTe id`uri in LisTa