| inger_4231 a întrebat:

Am probleme cu mesengerul! ma poate ajuta cineva? cand intru ziua si vreau sa mi pun un status nu mi-l ia in schimb mi s-a mai intamplat ca atunci cand intru seara foarte tarziu statusul sa mearga... mi s-a mai spus ca de vina este mesengerul, ca este vechi...eu aveam 8 dar azi mi am inatalat 9 si am aceeasi problema cu el...nu stiu ce sa mai cred! a mai patit cineva ca mine?

3 răspunsuri:
| sigmanet a răspuns:

Se intampla frecvent... Tine si de internet si de serverele de la yahoo si de versiunea de messengerhappy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezinstaleaza-l si mai instaleaza-l o data si la mine facea la fel, l-am dezinstalat si l-am instalat, acum merge perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup